• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/agroupsigorta
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905415507200
ŞİP ŞAK SİGORTA

Hakkımızda

              İş hayatına 1996 yılında Balıkesir de bir otomotiv firmasında,de 2nci el oto pazarlamacılığı üzerine başladık.

              Otomotiv Sektöründe 6 yıl süre ile çalıştıktan sonra Balıkesirli Hemşehrilerimizin ve Tüm Türkiyenin Sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere sigorta acenteliği almak için 3 büyük şirkete müracaatta bulunduk,Şirketlerin durumlarını inceledikten ve görüşmeler yaptıktan sonra da bize ve müşterilere en yakın davranan AKSİGORTA,da karar kılarak tercihimizi yaptık.

              Acentemizi 2000 yılında 6 ay süreyle AKSİGORTA A.Ş İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE SİGORTACILIK KONULARINDA EĞİTİM aldıktan sonra 2001 yılının mayıs ayında faaliyete geçirdik.

O günden bu günlere Ekonomik krizlere rağmen Aksigorta A.Ş ile birlikte sürekli geliştik ve büyüdük,bu da müşterilerimizle birlikte tercihimizi doğru yönde yaptığımızı gösteriyor.

             2008 Yılı sonunda da  RAYSigorta Acenteliğini bünyemize kattık.
             2014 Yılı Nisan Ayı içinde de GENERALİ Sigorta Acenteliğini de alarak siz sayın müşterilerimizin risklerini daha fazla Şirketle üstlenmeye ve yardımcı olmaya başladık.Amacımız Müşteri odaklı çalışmak ve bireysel müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktır.

AMACIMIZ:

Halkımızın sahip olduğu değerli varlıklarını (sağlık-ev-eşya-iş-araç) muhtemel risklere karşı AKSİGORTA A.Ş.GENERALİ ve RAYSİGORTA A.Ş gücüyle koruma altına almak,riskle karşılaşıldığında onun yanında olmak ve zararını karşılamaktır.